Rodzinny mord na Marmac Crescent

Lokalnie Top News sty 14, 2018 at 5:59 am

aamarmac2

61-letni mieszkaniec Mississaugi na oczach dzieci zadźgał nożem swoją 61-letnią żonę.

aamarmac3Const. Rachel Gibbs z policji regionu Peel powiedziała, że funkcjonariusze zostali wezwani do domu stojącego przy Marmac Crescent w pobliżu Winston Chrchill Boulevard i The Collegeway o 1 po północy w związku z doniesieniami o awanturze domowej. Po przybyciu na miejsce znaleźli ofiarę z licznymi ranami.

W domu w tym czasie było dwoje dzieci. Jedno zostało zabrane do szpitala z obrażeniami ciała, na szczęście nie zagrażającymi jego życiu. Drugie, w stanie szoku psychicznego przewiezione zostało na leczenie. Nie doznało żadnych fizycznych obrażeń.

Na razie żadna inna informacja o ofiarach nie została podana do publicznej wiadomości.

Na miejscu został aresztowany mężczyzna. Podczas zatrzymania doszło do interakcji z policją. Mężczyzna został ciężko ranny. Został przewieziony do szpitala. W związku z tym poza śledztwem mającym na celu dokładne zbadania okoliczności śmierci kobiety, równoległe dochodzenie w sprawie użycia siły przez policjantów, w której wyniku aresztowany doznał urazów ciała prowadzi Special Investigation Unit.

aamarmacSprawę prowadzi dwóch śledczych i jeden technik kryminalistyki. Sprawą zabójstwa kobiety zajmują się detektywi z wydziału zabójstw policji regionu Peel.

Mieszkająca w sąsiedztwie Laura Galvin wspomina zmarłą jako miłą i uczynną kobietę.

- Była pierwszą osobą, która przyszła do nas, gdy tutaj się sprowadziliśmy – opowiada Galvin – Przyszła razem ze swoimi dziećmi i dała mojej córce małego pluszowego kotka. To było bardzo miłe powitanie.

Sąsiadka wspomina, że ofiara była bardzo uczynna. Często pomagała jej wystawiać śmieci przed dom w dniu ich wywózki.

- Zawsze była chętna do pomocy i serdeczna – podkreśla.