Torontońskie zaręczyny szefa NDP

Lokalnie Top News sty 17, 2018 at 10:00 am

aaazareczyny2

Szef federalnej Partii Nowych Demokratów, Jagmeet Singh zaręczył się. Jego wybranką jest mieszkanka Toronto.

Singh do tej pory pilnie strzegł swojej prywatności, więc informacja o zaręczynach 38-letniego polityka z 27-letnią projektantką mody Gurkiran Kaur była niezłym kąskiem dla mediów.

Zaręczyny odbyły się w wegetariańskiej restauracji w Toronto, tej samej, do której poszedł ze swoją narzeczoną, gdy spotkali się na pierwszej randce. Okazuje się więc, że przywódca NDP jest człowiekiem romantycznym i sentymentalnym.

W uroczystości zaręczyn uczestniczyło kilkadziesiąt osób – przyjaciele i rodziny narzeczonych. Uroczystość miała tradycyjny ceremoniał, jaki kultywowany jest w środowisku Punjabi.

Singh, który został wybrany na przywódcę federalnego NDP do tej pory bardzo skrupulatnie chronił swoje życie prywatne. Aż do grudnia odmawiał jakichkolwiek komentarzy na temat jego związku z Gurkiran Kaur.

Zapytany o to, dlaczego tym razem zdecydował się upublicznić swoje zaręczyny, odparł, że zdaje sobie sprawę, że taką informację Kanadyjczycy powinni poznać, a poza tym chciał podzielić się swoim szczęściem.

- Jestem bardzo podekscytowany, że mogę zrobić krok naprzód – powiedział – Cieszę się na życie i przyszłość z moją partnerką.