Zaatakował maczetą

Lokalnie Top News sty 27, 2018 at 10:00 am

aamaczeta2

Dwóch przechodniów zostało zaatakowanych maczetą w pobliżu kampusu uniwersyteckiego.

Incydent miał miejsce w pobliżu Columbia Gate i Murry Ross Parkway wieczorem w pobliżu York University Campus.

Na skutek ataku dwóch mężczyzn zostało rannych. Młodszy, 24-letni, doznał 9-calowej rany na plecach, co wymagało założenia dwudziestu szwów. Druga z ofiar, 40-latek miał poranioną dłoń, po tym, jak próbował się bronić.

Nie jest znany motyw napastnika. Policja nie zna jego rysopisu, ponieważ w chwili ataku na twarzy miał maskę. Policjanci mają nadzieję, że po przejrzeniu zapisów z okolicznych kamer monitoringu uda się dowiedzieć cokolwiek o agresorze.

Obaj mężczyźni po zdarzeniu zostali odwiezieni do szpitala, gdzie udzielono im pomocy medycznej, a potem zwolniono do domu.

Mniej więcej o tej samej porze jedna osoba została zraniona w wyniku strzelaniny, jaka miała miejsce w okolicach Bloor Street West i Dundas Street West.

Const. David Hopkinson powiedział, że funkcjonariusze otrzymali informację o strzelaninie na Perth Avenue około ósmej wieczorem. Policjantom dość szybko udało się namierzyć strzelającego, którego opis podał policyjny informator. Mężczyzna został aresztowany.

Dość szybko udało się znaleźć ofiarę strzelaniny. Na szczęście doznał niegroźnych obrażeń. Po opatrzeniu ran w szpitalu został zwolniony do domu.