Przytomność umysłu córki uratowała matkę

Lokalnie Top News luty 2, 2018 at 6:00 am

aahonda4

Kobieta, która wjechała samochodem wraz z dziećmi do strumienia w Scarborough wraca do zdrowia w szpitalu dzięki szybkiej reakcji swojej 12-letniej córki.

Matka i jej dwoje dzieci podróżowała po Farnbrook Road w pobliżu Cheyenne Drive około 8:30 rano. Na zakręcie drogi straciła kontrolę nad pojazdem i zsunęła się około 10 metrów w dół po nasypie taranując kilka krzewów i małych drzewek wpadła do potoku.

aahonda3Kiedy matka straciła przytomność jej córka zadzwoniła z matczynego telefonu komórkowego pod numer 911 wzywając pomocy. Na jej wezwanie w kilkanaście minut na miejscu były już ekipy ratownicze, które uwolniły z opresji wszystkie trzy ofiary wypadku.

W wyniku wypadku matka odniosła poważne obrażenia i została przewieziona do szpitala. Dzieci odebrał ojciec powiadomiony przez policję o tym co się stało.

- Jestem szczęśliwy, że wszystko tak się skończyło – powiedział ojciec, który wolał pozostać anonimowy – Widziałem tyle samochodów policyjnych. Oni zrobili świetną robotę.

Policja twierdzi, że samochód był wyposażony w opony zimowe. Uszkodzona Honda Accord została później wyciągnięta ze strumienia ciężką lawetą.