Eugenie Bouchard dotrzymała słowa

Kanada Top News luty 5, 2018 at 12:30 pm

Screen Shot 2018-02-05 at 09.36.10I obejrzała mecz Super Bowl z kibicem, którego poznała na Twitterze, bo przegrała z nim zakład…

Czołowa tenisistka kanadyjska Eugenie Bouchard dotrzymała słowa danego na Twitterze i poszła na randkę z kibicem, który wygrał z nią zakład. Po kilku miesiącach okazało się, że para cały czas się spotyka. Teraz wspólnie wybrała się na mecz Super Bowl.

Rok temu, podczas ubiegłorocznego Super Bowl tenisistka zatweetowała: “A przy okazji: wiem, że Atlanta wygra”.

- Jeśli Patriots wygrają, pójdziemy na randkę? - rzucił inny użytkownik. Kanadyjka przyjęła zakład. New England Patriots odrobili straty od stanu 3:28 i pokonali Atlanta Falcons po dogrywce 34:28.

Eugenie Bouchard dotrzymała słowa. Opublikowała też post na Twitterze, w którym przedstawiła swojego nowego znajomego – Johna Goehrke. Para wybrała się na mecz ligi NBA Brooklyn Nets – Milwaukee Bucks. W przerwie spotkania Bouchard została zapytana o przebieg randki.

- Jest świetnie, on jest normalny! Byłam nieco zmartwiona, bo nie wiedziałam nawet jak wygląda, ale jest świetny. 

John Goehrke nie mógł uwierzyć swojemu szczęściu: - Myślałem, że jest minimalna szansa na to, że mi odpisze, ale nie spodziewałem się, że się na to naprawdę zgodzi!

- Jak prawdziwy dżentelmen podjechał po mnie do hotelu, wręczył mi upominek i oto jesteśmy - opowiadała Bouchard.

- Czy będzie następna randka? – dopytywał reporter.

- Z pewnością! - rzuciła uśmiechnięta tenisistka.

Screen Shot 2018-02-05 at 09.36.38

Po roku od pamiętnego zakładu, Bouchard pochwaliła się kolejnym zdjęciem ze swoim partnerem. Tym razem tenisistka pojawiła się w Minneapolis, na meczu Super Bowl, w którym Philadelphia Eagles ograli New England Patriots.

Zdjęcia z kolejnej randki oczywiście znów pojawiły się na kontach społecznościowych pięknej Kanadyjki. Fani komentowali: Ten gość to najszczęśliwszy facet na świecie.

Natomiast Eugene napisała: “Dziś o nic się już nie zakładałam”.

Screen Shot 2018-02-05 at 09.37.05