Żona wzięła sprawy w swoje ręce…

Lokalnie Top News luty 8, 2018 at 6:00 am

aalotto2

Para emerytów zasiliła grono multimilionerów

Robert (Bob) i Sandra Donaldson ze Smithville w Ontario odebrali w środę czek na 23,3 miliona dolarów w siedzibie Ontario Lottery and Gaming Corporation w Toronto.

Robert i Sandra którzy są w związku małżeńskim od 36 lat powiedzieli, że zamierzają podzielić się wygraną z rodziną, kupić nowy samochód, więcej podróżować i zbudować w swoim domu dużą garderobę na ubrania.

Bob, który był menedżerem w firmie hutniczej Hamilton Dofasco był w Chinach, gdy żona dowiedziała się o dużej wygranej. Zdecydowała, że nie powie mu o niczym, dopóki nie powróci z podróży do domu tydzień później.

Chwilę, w której mówi mężowi o wygranej, Sandra nagrała telefonem komórkowym.

Chwilę, w której mówi mężowi o wygranej, Sandra nagrała telefonem komórkowym.

Sandra mówi, że jej mąż grał od lat w totolotka wypełniając za każdym razem te same numery. Gdy mąż wyjeżdżał do Chin, zostawił jej numery, które skreśla i poprosił, by podczas jego nieobecności wypełniła totolotka, wychodziła z psem na spacer i zbierała po nim kupy. Gdy wypełniała prośbę męża pokusiło ją, gdy pod koniec ubiegłego miesiąca była w sklepie, by poza wypełnieniem kuponu podanymi numerami, kupić jeszcze jeden los na chybił-trafił czyli Quick Pick. I to właśnie ten los okazał się szczęśliwy. Niestety zaniedbała tę drugą prośbę i nie zbierała psich nieczystości, tak jak sobie tego życzył Bob za co mogła zostać ukarana.

Po odebraniu wygranej Bob mówi: – Myślę, że mogę jej to wybaczyć.

- Kiedy wróciłem do domu, Sandra powiedziała: „Mam dobre wieści i złe wieści” – opowiada – „Dobra wiadomość to ta, że możesz dostać nowy samochód szybciej niż myślisz. Zła to ta, że musimy natychmiast udać się do naszego prawnika”. Potem podała mi wygrywający kupon totolotka. Zaniemówiłem!