Śmiertelna ofiara strzelaniny w Brampton

Lokalnie Top News luty 20, 2018 at 6:00 am

aabrampton

37-letni mężczyzna nie żyje po strzelaninie na osiedlu mieszkaniowym w Brampton w poniedziałek po południu.

Incydent miał miejsce w okolicach Vodden Street i Cumberland Drive około godziny 18:00.

Policjanci zareagowali na liczne doniesienia o licznych odgłosach wystrzałów, które słyszeli mieszkańcy osiedla.

- Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zlokalizowali ciało mężczyzny, który zmarł z powodu odniesionych ran postrzałowych – powiedziała rzeczniczka policji regionu Peel, Lori Murphy – Uważamy, że incydent ten jest izolowany i nie ma w tej chwili problemu z bezpieczeństwem publicznym.

Po identyfikacji okazało się, że ofiarą jest mieszkaniec Brampton, Oliver August Willis.

aabrampton3Szybko na miejscu śmierci mężczyzny pojawili się członkowie jego rodziny. Przyglądali się miejscu jego śmierci próbując się nawzajem pocieszać.

Okoliczni mieszkańcy nie kryli ekscytacji zdarzeniem.

- Słyszałam odgłos taki, jakby się łamały wielkie kawałki lodu i spadały z dachu, to był jak wielki trzask – opowiada Sue Flynn, która mieszka w pobliżu zdarzenia – Wyszłam na zewnątrz i wtedy właśnie nadjechał nieoznakowany samochód policyjny, a potem mój mąż, Rob Simpson, poszedł dalej i zobaczył młodego mężczyznę leżącego na jezdni.

- Nie widziałem, żeby się ruszał – uzupełnia opowieść żony Simpson.

Na razie śledczy nie podali żadnych informacji na temat ewentualnych podejrzanych. Wiadomo tylko, że odjechali samochodem, który był „ciemnego koloru”.

Oficerowie z wydziału zabójstw zwracają się do wszystkich, którzy mogliby dopomóc w śledztwie o kontakt pod numerem telefonu 905-453-2121, wew. 3205 lub anonimowo pod numerem 1-800-222-TIPS (8477).

Okoliczne ulice zostały na kilka godzin zablokowane, aby umożliwić zebranie pozostawionych przez przestępców śladów.