Justin Bieber w muzeum w Stratford

Kanada Top News luty 22, 2018 at 4:00 pm
Młody Justin za perkusją

Młody Justin za perkusją

W rodzinnym mieście czołowego gwiazdora z Kanady powstała wystawa muzealna ku jego czci. Wśród eksponatów zużyte majtki piosenkarza…

Przygoda Justina Biebera z muzyką zaczęła się jeszcze w czasach szkolnych, kiedy to brał udział w jednym z lokalnych konkursów wokalnych, śpiewając piosenkę Ne-Yo “So Sick”, z którą zajął drugie miejsce. Wówczas matka Justina postanowiła podzielić się nagraniem z konkursu ze znajomymi i w ten sposób cover piosenki trafił na YouTube, gdzie zdobył ogromną popularność. Co jakiś czas udostępniała tam również inne nagrania syna, na których wykonuje największe hity R&B.

Nagranie przypadkiem odkrył spec od marketingu Scooter Braun, który od razu zaproponował chłopcu współpracę.

Historia o początkach kariery Justina Biebera jest znana na całym świecie. Teraz fani gwiazdora będą mogli nie tylko przeczytać o swoim idolu, ale także dotknąć jego rzeczy z czasów, kiedy był zwykłym nastolatkiem, tak jak oni.

zz bieber2

W rodzinnym mieście Justina, w miejscowym Stratford Perth Museum powstała muzealna wystawa poświęcona jego karierze. Tytuł wystawy to “Justin Bieber – kroki do sławy”, a wśród pamiątek i eksponatów oprócz starych butów do koszykówki, instrumentów na których Justin grał w przeszłości, czy deski do surfowania, znajdują się… zużyte majtki!

To nie żart. Na wystawie pojawi się bielizna, w której Justin wystąpił w programie Ellen Degeneres w 2011 roku.

Więcej - TUTAJ.

zz bieber4

John Kastner, generalny manager Stratford Perth Museum, obok kartonowej sylwetki Biebera

zz bieber6

Ta czwórka fanów przyleciała aż z Paryża na otwarcie ekspozycji w Stratford

zz bieber3 zz bieber1