Były minister obrony: Iluminaci rządzą światem i kontaktują się z kosmitami

Kanada Top News luty 23, 2018 at 4:00 pm
Paul Hellyer

Paul Hellyer

Były minister obrony Kanady Paul Hellyer twierdzi, że tajny rząd światowy ukrywa przed ludzkością sekret wolnej energii i inne supertechnologie mogące rozwiązać wiele problemów naszej planety. Elity nie tylko kontrolują gospodarkę i politykę, ale również kontaktują się z Obcymi i zamierzają wprowadzić na Ziemi nowy porządek.

– Istnieje tajna organizacja, której przedstawiciele są prawdziwymi władcami świata i która trzyma pod kluczem różnego rodzaju nowatorskie technologie, dopóki czerpie trylionowe zyski z przemysłu naftowego. Ta sytuacja nie ulegnie zmianie, chyba że tysiące ludzi zjednoczą się i zażądają: “Ujawnijcie się, powiedzcie, o co wam chodzi i zmieńcie swoje priorytety, by pomóc zachować tą planetę dla przyszłych pokoleń. Dość wzniecania nowych wojen” – powiedział w radiowym wywiadzie Paul Hellyer, były minister obrony Kanady.

Jego zdaniem istnienie “grupy trzymającej władzę” i pociągającej za sznurki w światowej polityce oraz gospodarce to nie teoria spiskowa, lecz brutalna rzeczywistość.

- Obywatele nie mają pojęcia, co dzieje się na szczytach władzy, gdzie “dobro ludzkości” to pusty frazes – dodaje Hellyer.

- Zasięg terroryzmu ekonomicznego jest ogromny. MFW czy Bank Światowy nie tylko nie pomagają biednym krajom ale nakładają na nie kaftan bezpieczeństwa, blokując je, by nie mogły w sposób swobodny kreować swojej polityki – zauważa były minister.

- David Rockefeller powiedział kiedyś, że Nowy Porządek Świata to po prostu zamiana demokracji na władzę elit. Myślę, że te słowa doskonale podsumowują filozofię i działanie jego oraz jego kolegów od końca II wojny światowej. Rozszerzając New World Order, zwane także rządem światowym, wspierali oni w różnych częściach globu autokratów, których łatwo było im kontrolować – mówił Hellyer.

Więcej - TUTAJ.