Mord przy Dixie i Rathburn

Lokalnie Top News marz 5, 2018 at 10:00 am

aamord2

Policja ściga mężczyznę w związku ze śmiercią  26-letniej mieszkanki Mississaugi.

Cont. Harinder Sohi z policji regionu Peel mówi, że funkcjonariusze dziś o 5 rano zostali wezwani w rejon ulic Rathburn Road i Dixie Road w związku z odgłosami strzelaniny, jaka miała miejsce w okolicy.

Na miejscu policjanci znaleźli ciało młodej kobiety na osiedlu domków szeregowych. Jej śmierć stwierdzono na miejscu.

Podejrzanym jest 39-letni mieszkaniec Toronto, Joseph Chang. Śledczy ostrzegają, zę jes uzbrojony i niebezpieczny. Podróżuje czarnym samochodem marki Infiniti z numerem rejestracyjnym CAX M834.

- Według naszych ustaleń ofiara i Chang znali się ze sobą. Nie wiemy, czy morderstwo było skutkiem domowej awantury czy nie. Nie byliśmy w stanie tego rozeznać – powiedział Sohi.

Jednocześnie ostrzegł wszystkich przed uciekającym przestępcą.

- Jeśli zobaczysz samochód Josepha Changa nie zbliżaj się do niego. Jest zdesperowany, uzbrojony i bardzo niebezpieczny. Zadzwoń pod numer alarmowy 911 – powiedział const. Sohi. Jednocześnie zaapelował do podejrzanego, by skontaktował się z prawnikiem i oddał w ręce policji.

Policja wciąż zbiera dowody tego, co się stało.

- Pytamy mieszkańców okolicy, czy może mają jakiś zapis wideo lub, czy słyszeli lub widzieli coś, co mogłoby pomóc śledczym odtworzyć ze szczegółami przebieg wydarzeń – powiedział Sohi.