Morderca Polki schwytany

Lokalnie Series Top News marz 6, 2018 at 12:51 pm
Alicia Lewandowski

Alicia Lewandowski

Policja ujęła mężczyznę oskarżonego o zastrzelenie 25-letniej Polki z Mississaugi, Alicii Lewandowskiej. Jest nim jej 39-letni chłopak, Joseph Chang z Toronto, z którym znała się od kilku lat. 

Do zabójstwa doszło w poniedziałek ok. 5:00 rano na osiedlu szeregowców przy 1343 Rathburn Road East (niedaleko Dixie Road). Dziewczyna zginęła na miejscu, a policja natychmiast podjęła poszukiwania oskarżonego, którego określiła jako osobnika uzbrojonego i  wyjątkowo niebezpiecznego. Ujęto go wczoraj wieczorem w Toronto w restauracji McDonald’s w pobliżu King i Dufferin po tym jak policja podała w komunikacie, że podróżuje czarnym Infiniti.

Joseph Chang

Joseph Chang

- Nie wiemy, czy morderstwo było skutkiem domowej awantury czy nie. Nie byliśmy w stanie tego rozeznać – powiedział konstabl Harinder Sohi z policji regionu Peel.

Śledczy usiłują odtworzyć ze szczegółami przebieg wydarzeń.

Najbliższa przyjaciółka Alicii – Ashley Deoliveira, powiedziała telewizji CTV News, że znała się ona z Changiem około 4 lat ale nie była to znajomość idylliczna, wręcz przeciwnie.

Para wielokrotnie zrywała ze sobą.

Każdy mogący udzielić policji dodatkowych informacji w tej sprawie, proszony jest o kontakt z Homicide and Missing Persons Bureau: (905) 453-2121, ext. 3205.

Lub poprzez anonimowy telefon do Peel Crime Stoppers: 1-800-222-TIPS (8477).

Więcej: TUTAJ.

 

z alicia4

Miejsce zbrodni

Miejsce zbrodni

Infiniti Changa odholowywane z Toronto

Infiniti Changa odholowywane z Toronto

zz mord1