Sensacyjna wystawa w Art Gallery of Ontario

Lokalnie Series Top News marz 7, 2018 at 6:00 am

aagaleria2

Torontońska Art Gallery of Ontario (AGO) ostrzega publiczność przed potencjalnymi oszustwami związanymi z ekspozycją wystawy “Yayoi Kusama: Infinity Mirrors”.

W notce zamieszczonym na Twitterze, AGO zauważa, że ​​jest jedynym autoryzowanym sprzedawcą biletów na Infinity Mirrors jest galeria.

Wystawa wzbudziła ogromne zainteresowanie miłośników sztuki współczesnej. Tysiące ludzi ustawiło się w kolejce po bilety, by zrobić sobie selfie z najpopularniejszymi „Nieskończonymi Lustrami”.

“Goście mogą zostać poproszeni o okazanie dowodu tożsamości i mogą być rozczarowani odmową wstępu na wystawę, jeżeli są posiadaczami sfałszowanego biletu, powielonego nielegalnie”.

Art. Gallery of Ontario jest jedynym kanadyjskim wystawcą, który zdobył ogromny rozgłos na Instagramie. Wpisy na tym popularnym portalu są entuzjastyczne: „Inne i ekscytujące”, „Otwierające serca”, „Sensacyjne”. Dzieła Yavoi Kusamy stały się artystyczną sensacją. Stąd tak wielka popularność wystawy, niedostatek biletów i okazja dla oszustów.

Na wystawie znajdują się sale z lustrzanymi liniami i kalejdoskopami oraz dzieła artysty.

Bilety na wystawę zostały wprowadzone do sprzedaży w styczniu i bardzo szybko wyprzedane.