Obsesyjna miłość doprowadziła do zbrodni

Lokalnie Top News marz 16, 2018 at 10:00 am
Krassimira Pejcinovski

Krassimira Pejcinovski

Mężczyzna, który został oskarżony o zabójstwo matki i jej dwoje nastoletnich dzieci został wcześniej skazany za napaść na funkcjonariuszkę policji.

Dokumenty pozyskane przez media wskazują, że podejrzany Cory Fenn otrzymał wyrok w zawieszeniu po tym, jak został skazany za napaść na policjantkę w 2009 roku. Podejrzany został również skazany na karę w zawieszeniu w 2011 roku za kradzież wartości poniżej 5000 dolarów.

aafennWieści o tych dwóch wyrokach pojawiły się, gdy podejrzany pojawił się w Sali sądowej w Oshawie w czwartek przed południem, aby usłyszeć zarzuty o trzy morderstwa drugiego stopnia. Stał przed sądem z podbitym okiem, zadrapaniami i zaschniętą krwią na twarzy.

O zamordowaniu 39-letniej Krassimiry Pejcinovski, jej 15-letniego syna Roya i 13-letneiej córki Venallii pisaliśmy wczoraj TUTAJ.

- Wiele osób z miejscowej społeczności, które znały ofiary podchodziło do mnie ze łzami w oczach. Ta zbrodnia dotknęła wszystkich członków społeczności – mówi const. George Tudos, prowadzący śledztwo – Cała rodzina Pejcinovski byłą bardzo lubiana.

Vania Dimova, najbliższa przyjaciółka Krassimiry mówi, że wciąż próbuje pogodzić się z jej nagłą śmiercią. Dimowa znała Krassimirę ze wspólnych lat dzieciństwa w Bułgarii, skąd obie, choć w różnym czasie przybyły do Kanady. Po latach niewidzenia spotkały się w Toronto.

Dzieci Krassimiry: 13-letnia Venallia i 15-letni Roy.

Dzieci Krassimiry: 13-letnia Venallia i 15-letni Roy.

- Krassimira była wspaniałą matką dla swoich dzieci, była też dobrą przyjaciółką – mówi – Była niezwykłym, po ludzku dobrym człowiekiem.

Dimova mówi, że jej przyjaciółkę i zabójcę łączył intymny związek, który od pewnego czasu stawał się coraz bardziej chłodny. Krassimira próbowała zerwać z niechcianym partnerem, ale on był  w niej po uszy zakochany i nie chciał słyszeć o rozstaniu. Od pewnego czasu zaczął mieć obsesję na punkcie 39-letniej partnerki.

Dimowa ma nadzieję, że jej przyjaciółka wraz ze swoimi „pięknymi i dobrze wychowanymi dziećmi” są już „w lepszym miejscu”.

- Zawsze lubiłam, gdy była w pobliżu – kończy rozmowę Dimova – Miała w sobie tyle słońca i radości!