Pobili bezinteresownie, dla fanu

Lokalnie Top News marz 22, 2018 at 10:00 am
Po lewej Ronjot Singh Dhami, po prawej Parmvir 'Parm' Singh Chahil. Zdjęcia upublicznione przez Peel Regional Police.

Po lewej Ronjot Singh Dhami, po prawej Parmvir ‘Parm’ Singh Chahil. Zdjęcia upublicznione przez Peel Regional Police.

Policjanci z regionu Peel zidentyfikowali dwóch z trzech podejrzanych o brutalne pobicie 29-letniego mężczyzny chorego na autyzm.

Do incydentu doszło przed dwoma tygodniami na przystanku autobusowym na Square One w Mississaudze. Kamery monitoringu zarejestrowały jak trzech mężczyzn bije bez powodu spokojnie siedzącego na schodach dworca autobusowego człowieka.

Na podstawie informacji pozyskanych „od społeczeństwa” udało się zidentyfikować dwóch napastników. Są to 25-letni Ronjota Singh Dhami i 21-letni Parmvira Singh Chahila. Obaj nie mają stałego miejsca zamieszkania.

Za tymi osobnikami policja wydała list gończy z nakazem aresztowania. Jest jeszcze trzeci podejrzany, ale jego nie udało się zidentyfikować.

Const. Bancroft Wright powiedział, że z mediami skontaktował się adwokat Dhamiego, który zapowiedział, że jego klient sam się ujawni.

- To niezwykły krok. Najbardziej logicznym byłoby zabranie klienta i zgłoszenie się na posterunek policji, a nie kontaktowanie się z prasą – powiedział const. Wright.

Policja twierdzi, że Dhami, Chahil i inni podejrzani mogą nadal przebywać na obszarze GTA. Policja zachęca poszukiwanych, by skontaktowali się z prawnikiem i oddali w ręce policji.