Céline Dion odwołuje koncerty. Jest z nią źle…

Kanada Top News marz 26, 2018 at 10:00 am

zz celine1Niepokojące wieści dla fanów najbardziej znanej piosenkarki z Kanady. Odwołała właśnie serię 14 koncertów, które miała zaplanowane w marcu i kwietniu w Las Vegas. 

Powodem zmian jest konieczność przejścia operacji ucha środkowego – poinformowano na facebookowym profilu wokalistki.

Występy Céline Dion miały odbyć się w sali koncertowej luksusowego hotelu i kasyna Caesar’s Pallace w Los Angeles. Jednak ze względu na zły stan zdrowia wokalistki koncerty zostały odwołane.

Jak poinformowano w komunikacie na oficjalnym profilu piosenkarki, Dion zmaga się z problemami ze słuchem od 12-18 miesięcy.

zz celine2– Z przykrością informujemy, że występy Céline w The Colosseum w Caesar’s Palace zaplanowane na 27 marca do 18 kwietnia zostały odwołane. Céline walczy z chorobą. Chodzi o przypadłość, która związana jest ze stanem zapalnym ucha środkowego, co skutkuje nieregularnością słuchu i wręcz uniemożliwia śpiewanie. Leki, które brała i które zdawały się pomagać, przestały działać, więc przejdzie operację, by zlikwidować problem – czytamy w oświadczeniu.

– Nie mam ostatnio szczęścia. Bardzo czekałam na te koncerty, a tu taki klops. Nie mogę w to uwierzyć. Przepraszam wszystkich, którzy planowali podróż do Las Vegas żeby obejrzeć mój występ. Wiem, jakie to rozczarowujące i jest mi bardzo przykro – napisała Celine.

To nie pierwszy raz, gdy piosenkarka odwołała występ. W styczniu nie odbyły się jej koncerty w Los Angeles. Wtedy powodem było przeforsowanie strun głosowych.

Dion ma powrócić do Los Angeles 22 maja.