Natalia Kusendova rozpoczyna kampanię w okręgu Mississauga Centre 

Polacy w Kanadzie Series Top News marz 27, 2018 at 12:30 pm

Screen Shot 2018-03-26 at 18.04.36Natalia Kusendova, pielęgniarka i aktywna działaczka polonijna, oficjalnie rozpoczęła swoją kampanię wyborczą ubiegając się o nominację PC w nadchodzących wyborach prowincyjnych. 

“Od urodzenia mieszkając w okręgu Mississauga Centre, dobrze znam potrzeby i problemy moich sąsiadów. Odznaczam się wzorową etyką zawodową, pasją i doświadczeniem, które pozwolą mi wprowadzić dobre zmiany, które ułatwią życie naszym ciężko pracującym rodzinom” – powiedziała Natalia.

Natalia pracuje jako pielęgniarka w szpitalu Etobicoke General oraz w Vanier Centre for Women i jej pasją jest służba zdrowia. Jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Pielęgniarek w Ontario jako dyrektor ds. politycznych na rejon Peel.

“Codziennie obserwuję brutalną rzeczywistość, z którą borykają się pacjenci w naszych zatłoczonych szpitalach, mając do czynienia z ‘opieką medyczną na korytarzu’, czy oczekując zbyt długo na pomoc. To jest prawdziwy kryzys w służbie zdrowia. Mieszkańcy Ontario zasługują na lepsze traktowanie” – powiedziała Kusendova.

Natalii nie jest też obca polityka. Kandydowała na stanowisko kuratora (Trustee) w Mississaudze podczas wyborów miejskich w 2014 r. i pracowała jako asystent w biurze lidera partii PC w Ontario.

“Jeśli zostanę wybrana do Parlamentu prowincyjnego, włączę się w pracę przyszłego rządu PC aby rozwiązać wiele pilnych problemów, które utrudniały życie mieszkańców Ontario, takich jak kryzys w służbie zdrowia, gwałtownie wzrastające ceny, podatki, oraz utrata miejsc pracy. Chcę pomoc wprowadzić pozytywne zmiany w naszej prowincji i byłabym zaszczycona mogąc służyć wyborcom z okręgu Mississauga Centre w Queen’s Park “- podsumowała.

Więcej informacji o Natalii i jej kampanii można znaleźć na jej stronie internetowej www.nataliakusendova.ca

Natalia Tabloid Poster 01 POLISH 01.2