Bliźniaczka słynnej tenisistki robi furorę

Kanada Top News marz 29, 2018 at 4:00 pm

Screen Shot 2018-03-26 at 16.21.43 Beatrice Bouchard, siostra Eugenie Bouchard, najlepszej tenisistki w Kanadzie, jest w cieniu siostry, która popularność zdobyła na kortach. Piękna blondynka jednak nie ustępuje jej urodą, dzięki czemu jest gwiazdą Instagrama.

Eugenie Bouchard zna każdy kibic i to nie tylko ten, który interesuje się tenisem. Nie wszyscy jednak wiedzieli do niedawna, że kanadyjska tenisistka ma równie piękną siostrę bliźniaczkę.

Przyszły na świat 24 lata temu, a imiona otrzymały na cześć córek księżniczki Yorku – Sary Ferguson. Wybrały inne drogi kariery. Eugenie postawiła na sport, a Beatrice robi karierę w internecie. Żyje głównie z Instagrama. Tam reklamuje produkty, a także prezentuje ubrania znanych marek.

Największą furorę robią jej zdjęcia w bikini. Beatrice na Instagramie ma już ponad ćwierć miliona fanów. I ciągle ich przybywa. Seksowna Kanadyjka uwielbia podróże po świecie, a najczęściej decyduje się na ciepłe kraje. Dzięki temu może pozować w bikini do woli.

Dla fanów pięknej blondynki mamy jednak przykrą wiadomość. Beatrice jest już zajęta, a jej partner pracuje w rodzinnej firmie, która zajmuje się recyklingiem złomu.

Screen Shot 2018-03-26 at 16.22.04 Screen Shot 2018-03-26 at 16.20.51