Młoda Polka ofiarą tragicznego wypadku w Richmond Hill

Lokalnie Top News kwie 3, 2018 at 6:00 am

aawypadek

Wyścigi uliczne były najbardziej prawdopodobną przyczyną tragicznego wypadku drogowego w Richmond Hill w którym zginęła 32-letnia Katarzyna Tucholska.

Do zderzenia kilku pojazdów doszło w niedzielę wieczorem w okolicy Stouffiville Road i Bridgewater Drive. Na miejscu zginęła Katarzyna Tucholska, pasażerka sportowego samochodu Lamborgini, a pięć innych osób zostało zabranych do szpitala. Trzy z nich są w stanie ciężkim.

Na razie policyjni śledczy nie postawili nikomu żadnych zarzutów, ale potwierdzili, że najbardziej prawdopodobną przyczyną katastrofy były wyścigi uliczne.

Według zeznań świadków, niebieski Lamborghini jechał wzdłuż ulicy Stouffville, kiedy uderzył w nadjeżdżający pojazd. W katastrofie uczestniczyło w sumie pięć pojazdów. Poza Lamborgini zderzyły się: biały Dodge Caravan 2010, niebieska Toyota Corolla 2009, srebrna Toyota Corolla 2005 i szary Mercedes 2014.

- To był wrak – mówi mieszkaniec pobliskiego Jason o rozbitym Lamborgini – Przód został całkowicie zniszczony … Wyglądało na to, że samochód mógł płonąć.

aawypadek2Shoaib Malik, bratanek osoby, która przeżyła katastrofę, powiedział, że jego wuj chcąc wyminąć Lamborghini uderzył w barierkę, zanim zderzył się z innym pojazdem.

- Na szczęście wujek skręcił wystarczająco szybko i uratował się, ale jego samochód nadal był uderzony w bok i prawie został zniszczony. Wujek musiał wyskoczyć z samochodu, ponieważ pojazd zapalił się – powiedział Malik.

Syn ofiary, Azhar Malik, powiedział wkrótce po katastrofie, że jego ojciec skarżył się na ból pleców w szpitalu, ale po jakimś czasie ból przeszedł.

- On jest po prostu w szoku. Mówi: “Nie mogę zamknąć oczu, widzę, że niebieski Lamborghini zbliża się do mnie. To, jak niekończący się koszmar”. Ten obraz wciąż do niego powraca – powiedział.