Charlie Riina rozpala na Instagramie

Polacy w Kanadzie Top News kwie 6, 2018 at 12:38 pm

zz riinaCharlie Riina jest w sieci prawdziwą gwiazdą. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę, że to Polka z Gliwic, wychowana i mieszkająca w Kanadzie.

Tak naprawdę nazywa się Ania Krosińska i robi zawrotną karierę jako modelka. Na swoim koncie ma już m.in. tytuły Miss Playboy Lingerie, Miss Toronto i Miss Hawaii Tropic.

Jej zmysłowe zdjęcia, miseczka C i perfekcyjne wymiary (81-61-86) rozgrzewają panów na całym świecie. Pojawiły się m.in. w licznych międzynarodowych wydaniach Playboya, także w edycji polskiej, w lipcu 2015 roku. Jak mówią rodacy, to prawdopodobnie “najlepsze polskie piersi”.

Poza sukcesami w modelingu Krosińska ma też inne pasje. W Toronto zajmuje się handlem nieruchomościami. Startowała też z ramienia Trillium Party w wyborach uzupełniających w okręgu Scarborough-Rouge River.

zz riina7

Wolne chwile spędza przede wszystkim na partyjkach szachów.

Jak sama opowiadała w Playboyu, gry nauczyła się od dziadka mając 6 lat. Ania szybko złapała szachowego bakcyla i już w Kanadzie zdobyła kilka nagród w prestiżowych zawodach.

Jeśli więc ktokolwiek będzie kiedyś podawał w wątpliwość urodę i inteligencję Polek, warto przypomnieć sobie o pseudonimie Charlie Riina.

zz riina2 zz riina3 zz riina4 zz riina5 zz riina6