Canadian Tire rozszerza program lojalnościowy

Nowości Top News kwie 9, 2018 at 12:30 pm

zz canadianSieć Canadian Tire Corp. informuje, że rozszerza swój program lojalnościowy, aby umożliwić klientom zbieranie i realizowanie waluty sklepowej (Canadian Tire Money) poprzez różne inne marki detaliczne.

Klienci Canadian Tire mogą teraz również zbierać punkty w lokalizacjach takich sklepów jak Sport Chek, Mark’s, Atmosphere czy stacjach benzynowych Gas +, a także realizować je w innych lokalizacjach niż Canadian Tire.

Nowy program nazywa się Triangle i będzie zawierał zarówno punkty lojalnościowe, jak i dwie nowe karty MasterCard podłączone do programu. W związku z tym będzie można zbierać punkty za pomocą aplikacji w smartfonie, jak również karty lojalnościowej, a zakupy dokonane kartami MasterCard przyniosą dodatkowe punkty.

zz moneyAktualizacja tego programu lojalnościowego wiąże się z większymi zmianami w programach lojalnościowych w całej Kanadzie.

Na przykład Air Canada odchodzi od programu Aeroplan firmy Aimia do własnego systemu.

Z kolei sieć Loblaw Co. łączy programy lojalnościowe swoich sklepów spożywczych oraz sklepów Shoppers Drug Mart. Takich mariaży jest dużo więcej.

Szefowa ds. marketingu w Canadian Tire Corp. – Susan O’Brien – powiedziała, że ​​w obliczu rosnącej konkurencji nadszedł czas na aktualizację programu lojalnościowego, który działa od 1958 roku.