Antoni Porowski robi karierę dzięki serii Netflixa

Polacy w Kanadzie Top News kwie 13, 2018 at 12:30 pm

Screen Shot 2018-04-13 at 10.27.20Ten przystojny mężczyzna to Antoni Porowski. Urodził się w Montrealu, jego rodzice są Polakami. Rodzina Porowskiego wyemigrowała do Kanady z dwiema starszymi siostrami Antoniego zanim on przyszedł na świat. Antek dorastał mówiąc po polsku, angielsku i francusku. Kiedy miał 12 lat, rodzina przeniosła się do Stanów, do Zachodniej Wirginii.

Antoni studiował psychologię ale po studiach zamieszkał w Nowym Jorku i wtedy zapisał się do szkoły aktorskiej. Jednocześnie z zapałem eksperymentował w kuchni. Tak narodziła się pasja gotowania.

zz antoniPorowski próbował swoich sił w aktorstwie. Jak mówi, trudno było mu znaleźć pracę ponieważ ma polskie korzenie. W końcu udało mu się złapać kilka ról. Pieniądze zarabiał jednak głównie w gastronomii. Pracował w polskiej restauracji, potem w barze sushi.

Karierę zaczął robić dzięki udziałowi w serii Netflixa “Queer Eye”, w której jest ekspertem od wina i jedzenia. Seria ruszyła w lutym 2018, a o Antonim robi się coraz głośniej.

Ostatnio zaczął reklamować bieliznę. Trzeba przyznać, że warunki ma idealne.

Niestety, panie płaczą, gdy dowiadują się, że Antoni jest już zajęty. Aktor mieszka z partnerem, Joeyem Krietemeyerem na Brooklynie.

Screen Shot 2018-04-13 at 10.29.28