Dwie poważne kraksy na 401

Lokalnie Top News kwie 19, 2018 at 12:30 pm
Karambol na 401 w pobliżu Winston Churchill Boulevard

Karambol na 401 w pobliżu Winston Churchill Boulevard

Wschodnie pasy Autostrady 401 zostały zamknięte na wysokości Trafalgar Road w Halton po wypadku do jakiego doszło z udziałem ciągników siodłowych. Wcześniej na tej samej autostradzie doszło do karambolu w pobliżu Winston Churchill Boulevard.

O godzinie 10:39 do szło do kolizji na autostradzie pomiędzy Trafalgar Road a Autostradą 407.

Sierżant Kerry Schmidt z OPP powiedział, że jeden z kierowców trucka został uwięziony w swoim pojeździe odnosząc krytyczne obrażenia. Zamknięto autostradę (w tym także zachodnie pasy 401 na pewien czas), aby na miejscu zdarzenia mógł wylądować ambulans powietrzny ORNGE, który przetransportował rannego do szpitala St. Michael’s.

Zamknięto również rampy wjazdowe z Trafalgar Road na Autostradę Highway 401.

Ofiara jest mężczyzną po pięćdziesiątce.

Kilka godzin wcześniej wszystkie poza jednym pasmem na Autostradzie 401 w kierunku wschodnim zostały zablokowane w pobliżu Winston Churchill Boulevard w Mississaudze z powodu kolizji z udziałem wielu pojazdów, do jakiej doszło około godziny 8:30.

W tym karambolu również uczestniczyły dwa trucki, a także kilka samochodów osobowych. Co najmniej cztery pojazdy odniosły znaczące zniszczenia, kilka innych mniejsze. Dwie osoby zabrano do szpitala ale ich urazy nie są poważne.

zz karambol2