Czy to będzie gwiazda na miarę Biebera?

Kanada Series Top News kwie 30, 2018 at 4:00 pm

zz jadyn612-letnia Jadyn Rylee jest dzisiaj gwiazdą YouTube. Jej piosenki obejrzały miliony, mimo iż jest drobną dziewczynką z podstawówki w małym miasteczku Alliston w Ontario.

Jadyn jest utalentowana, pełna ujmującego wdzięku, ma ciekawy głos, ząbki bobra i przemiłą aparycję. Śpiewa profesjonalnie od 9 roku życia, a jej repertuar to na ogół covery sprawdzonych przebojów z poprzednich czterech dekad. Po niektóre, jak “Dream On” w wykonaniu Aerosmith, nigdy wcześniej nie sięgały kobiety. Poniżej kilka przykładów.

Od niedawna Jadyn śpiewa również swoje własne kompozycje.

Od dwóch lat jej nagrania, świetne technicznie, ukazują się na jej niezwykle popularnym kanale na YouTube, mającym 125 tysięcy subskrybentów.

Jadyn została członkinią Mini Pop Kids, trupy dziecięcej, która sama organizuje swoje profesjonalne występy muzyczne w całej Kanadzie. Wybrano do niej 9 najlepszych z 650 zgłaszających się na przesłuchania młodych muzyków.

Mini Pop Kids

Mini Pop Kids

26 maja wystąpią w George Winston Recital Hall w Toronto.

Możliwości techniczne sprawiają, że Jadyn poprzez sieć internetową nagrywa piosenki z udziałem młodziutkich muzyków na całym świecie, m. in. w Niemczech i w Rumunii, a ich wspólne teledyski również posiadają wielką popularność.

zz jadyn1

Najczęściej Jadyn Rylee współpracuje z 17-letnią perkusistką Siną z Niemiec, która sama jest już olbrzymią międzynarodową gwiazdą Internetu. Wspólnie nagrali płytę, którą sprzedają poprzez iTunes i Amazon.

(tp)