Postrzelił się, oskarżył innych

Lokalnie Top News maj 2, 2018 at 12:30 pm

Screen Shot 2018-05-02 at 11.20.4418-latek z Toronto zadał sobie ranę postrzałową w wyniku nieudanego samobójstwa, po czym powiedział policji, że ktoś go postrzelił.

Po tym jak powiedział w szpitalu, że padł ofiarą ulicznej strzelaniny, Dwayne Lattimore stoi w w obliczu wielu zarzutów, w tym nieostrożne używanie broni palnej, zakłócenie porządku publicznego, posiadanie kokainy w celu handlu i posiadania dochodów z przestępstwa.

Do zdarzenia doszło wieczorem, 29 kwietnia około godziny 17:00. Policja została wezwana do szpitala Humber River. Nieco wcześniej przywieziono tam 18-latka z raną postrzałową.

Rozmawiając z policją, mężczyzna zeznał, że został postrzelony z samochodu przejeżdżającego w pobliżu jego domu.

Funkcjonariusze udali się więc do jego domu, rozmawiali ze świadkami i zebrali materiał z kamer monitorujących, który ujawnił, że incydent przebiegał zupełnie inaczej.

- Stwierdziliśmy, że sam się postrzelił – powiedzieli śledczy, uważając, że młody człowiek wymyślił całą historię, aby oddalić winę od siebie.

Policja otrzymała nakaz przeszukania jego domu i zlokalizowała broń palną, nieujawnioną ilość cracku, a także dużą ilość gotówki. Dwayne Lattimore został następnie aresztowany i oskarżony.

Już stanął już przed sądem.