Samochodowe morderstwo w Etobicoke

Lokalnie Top News maj 13, 2018 at 10:00 am

aamord3

Co się stało, że kierowca białego BMW zastrzelił 38-letniego kierowcę czarnego Hyundaia Elantrę?

W rozstrzygnięciu tej zagadki policja liczy na pomoc społeczeństwa. Torontońscy śledczy próbują rozszyfrować łańcuch zdarzeń, który doprowadził do strzelaniny i śmierci mężczyzny.

Funkcjonariusze zostali wezwani na cichą, boczną uliczkę w Etobicoke, w poniedziałek po południu, po tym jak jakiś mężczyzna rozbił samochód na trawniku jednego z domów.

Christopher Reid

Christopher Reid

W samochodzie był 38-letni Christopher Reid, który miał na swoim ciele wiele ran postrzałowych i zmarł krótko po tym, jak został odwieziony do szpitala.

Det. Leslie Dunkley mówi, że śledczym udało się złożyć zapisy z kamer monitoringu, który pokazuje drogę zabitego kierowcy na kilka minut przed strzelaniną.

Dunkley powiedział, że widać na nich pojazd Reida, który jedzie w niedalekiej odległości za białym BMW, który zdaniem śledczych był śledzony przez ofiarę strzelaniny, gdy jechali na wschód od autostrady 401 i autostrady 427.

Po wjechaniu na Longfield Road podejrzany pojazd zatrzymał się.

- Samochód naszej ofiary jechał za białym BMW. Potem nastąpiła przerwa i właśnie wtedy oddano strzały z białego samochodu w kierunku Hyundaia Reida – powiedział Dunkley.

Dodał, że policja nie ma pojęcia, czy (Reid) właśnie jechał w tym samym kierunku, czy też celowo podążał za białym BMW.

Dunkley ma nadzieję, że mieszkańcy Etobicoke pomogą ustalić, kto jest właścicielem podejrzanego samochodu – białego BMW X6 z czterema drzwiami.

Christopher Reid, mieszkaniec Toronto, był ojcem. Jego rodzina mówi, że gdy został zabity, jechał, aby odwiedzić rodzinę.

Po oddaniu strzałów białe BMW odjechało i ostatnio widziano jadące na południe ulicy Kipling.

Policja prosi każdego, kto ma informacje na temat sprawy o pilny kontakt.