Zabójstwo na podjeździe do domu w Richmond Hill

Lokalnie Top News maj 18, 2018 at 6:00 am

aarichmond4

We wnętrzu pojazdu zaparkowanego na jednej z ulic w Richmond Hill znaleziono martwego człowieka.

Ciało mężczyzny zostało znalezione w fotelu kierowcy Jeepa zaparkowanego na podjeździe rezydencji w pobliżu Bayswater Avenue i Emily Court tuż przed 7 rano. Ofiara nie została jeszcze zidentyfikowana. Const. Laura Nicolle powiedziała, że ​​policja nie ma pewności, czy martwy mężczyzna ma jakiekolwiek powiązania z sąsiadami.

Const. Laura Nicolle

Const. Laura Nicolle

- Uważamy, że z powodu niektórych okoliczności jest to ukierunkowany incydent – powiedziała Nicolle – To zdarzyło się kilka godzin temu Jesteśmy więc na początku dochodzenia i w tej chwili nie możemy niczego wykluczać.

Przyczyna śmierci nie została ustalona, ​ale Nicolle stwierdziła, że wszystko skłania śledczych „do śmiałego stwierdzenia, że jest to zabójstwo”.

Śledczy nie mają żadnych informacji na temat potencjalnych podejrzanych. Dlatego zwracają się do społeczności o pomoc w próbie odtworzenia serii wydarzeń, które doprowadziły do ​​śmierci mężczyzny.

Osoba, która twierdzi, że jest wujem ofiary powiedziała dziennikarzom CP24, że jego bratanek był robotnikiem budowlanym, który mieszkał w centrum Toronto. Powiedział także, że współlokatorzy jego siostrzeńca byli związani przez napastników, a ich pies został zabity.

Torontońscy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie inwazji na dom przy 100 Harbour Street. Funkcjonariusze twierdzą, że napad nastąpił o czwartej trzydzieści rano. Napastnicy zabili psa.

aarichmond3Ani śledczy z Yorku, ani funkcjonariusze z Toronto nie potwierdzili związku między tymi dwoma śledztwami.

- Szukamy świadków, którzy widzieli coś podejrzanego – powiedziała Nicolle – Jeśli sprawdzasz swój zapis monitoringu wideo, niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, a zauważysz coś podejrzanego lub niepokojącego, chcielibyśmy na ten temat porozmawiać.

Każdy, kto ma informacje na temat śledztwa, proszony jest o skontaktowanie się z York Regional Police lub Crime Stoppers.