Kolejny alarm bombowy w Mississaudze

Lokalnie Series Top News czer 1, 2018 at 10:00 am

aaalarm bombowy

20-letni mężczyzna odpowie za wywołanie alarmu bombowego w pobliżu Square One w Mississaudze, który wywołał wśród okolicznych mieszkańców i pracowników niewielkiego centrum handlowego panikę.

Const. Irene Yashnyk z policji regionu Peel powiedziała, że ​​incydent ten jest typowym przykładem syndromu zemsty „niezadowolonego pracownika”.

Dwóch pracowników w AllStar Wings and Ribs w pobliżu Confederation Parkway i Arbutus Way zaangażowało się w kłótnię. Jeden z nich pozostawił notatkę ostrzegawczą na opakowaniu i wyszedł. Drugi z nich chwycił ją i wyrzucił przez okno. Z kolei pozostali pracownicy wezwali pomoc dzwoniąc pod numer 911.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze znaleźli paczkę, w której znajdował się dymny granat. Takie przedmioty często używane są jako urządzenia sygnalizacyjne.

Restauracja, wraz z innymi punktami sprzedaży detalicznej, znajduje się na parterze kompleksu mieszkaniowego.

- Liczna obecność policji tutaj – powiedział mieszkaniec Will Darling – Wygląda na to, że wszystko jest zablokowane. Duży obszar otoczony kordonem.

Odcinek Confederation Parkway został zamknięty na kilka godzin. Po tym czasie obszar ten został uznany za bezpieczny i nie zagraża bezpieczeństwu publicznemu, powiedział Sohi.

Incydent ten przypada sześć dni po bombie zdetonowanej przez dwóch podejrzanych, w restauracji Bombay Bhel na Hurontario St., pozostawiając 15 osób rannych.

Sameer Pawa będzie musiał stawić się przed sądem w Brampton w czerwcu.