Śmierć motocyklisty

Lokalnie Top News czer 3, 2018 at 6:00 am

aamotocyklista

50-letni motocyklista zginął w wypadku, jaki miał miejsce w sobotę wieczorem na Lakeshore Boulevard w pobliżu terenów wystawowych.

Torontońscy Policjanci zostali wezwani do wypadku na Lakeshore Boulevard i British Columbia Road o 19:30. Na miejscu znaleźli kilka zniszczonych pojazdów, w tym motocykl. Niektóre z samochodów również uderzyły w słup.

Sgt. Duncan Miller powiedział, że pojazd jadący po Lakeshore na zachód przekroczył linię środkową, powodując kolizję.

- Czarny SUV Ford jechał w kierunku zachodnim po Lakeshore Boulevard West. Z powodów, których nie znamy w pewnym momencie, przekroczył środek jezdni i znalazł się na pasach ruchu prowadzących w kierunku wschodnim. Uderzył w dwa pojazdy i spowodował, że jeden z nich uderzył w motocyklistę i zatrzymał się na latarni.

Sanitariusze pogotowia ratunkowego powiedzieli, że motocyklista został przewieziony do szpitalnego centrum urazowego gdzie zmarł. W szpitalu znalazły się cztery inne osoby, które odniosły niewielkie obrażenia.

Powód, dla którego kierowca Forda wjechał na przeciwległe pasy ruchu jest objęty dochodzeniem.

- W tej chwili przyglądamy się wszystkim czynnikom takimi jak prędkość, roztargnienie. Wszystkie czynniki są teraz na stole – powiedział Miller.