Pediatrzy dopomogą “rozpoznać właściwą płeć”

Kanada Top News czer 5, 2018 at 4:00 pm

zz genderIdeologia gender w Kanadzie sięga po dwulatków. Specjalne, szokujące zalecenia dla lekarzy w tej sprawie wydało Canadian Paediatric Society (Kanadyjskie Towarzystwo Pediatryczne).

Będą oni doradzać rodzicom wspieranie u dzieci poczucia przynależności do płci innej niż biologiczna. Już dwulatki mają być zaznajamiane z problemem transgenderyzmu, przykładami osób swobodnie zmieniających płeć i ich stylem życia. Zaleca się m.in. spotkania z transseksualistami. Dzieci mają być też zachęcane do eksperymentów i własnych „kreatywnych poszukiwań” związanych z tożsamością płciową, m.in. przez przebieranie się w ubranie typowe dla płci przeciwnej.

Canadian Paediatric Society twierdzi, że wszystko to ma być „normalne i zdrowe”, dzieci mają swobodnie przyjmować co chwila nową tożsamość płciową, zaś rodzice to akceptować, popierać i pozostawać otwarci na wszystkie opcje, łącznie z chirurgiczną próbą zmiany płci lub dokonaniem zmiany w dokumentach urzędowych, w tym imienia.

zz gender4- Coraz częściej rodzice pytają nas, kiedy i jak rozwija się tożsamość płciowa u dzieci, co uważa się za typowe zachowanie i czego powinni się spodziewać w określonych grupach wiekowych – przekonuje szef CPS, dr Mike Dickinson z Nowego Brunszwiku.

Według wytycznych, czasem typowym dla zmiany „tożsamości genderowej” jest okres dojrzewania płciowego. Rodzicom próbuje się wmówić, że jeśli rodzice nie będą postępować zgodnie z zaleceniami, ich dzieciom mają grozić zaburzenia psychiczne, w tym objawy depresji.

Tymczasem badania pokazują, że nie ma jakichkolwiek dowodów naukowych świadczących o tym, że brak możliwości modyfikacji płci oddziaływałby w sposób frustracyjny na dziecko w późniejszym wieku. Wręcz przeciwnie.

Problemy z tożsamością płciową w wieku przedszkolnym wynikają najczęściej z problemów rodzinnych lub nienaturalnego, zaburzonego rozwoju dziecka.

Więcej – TUTAJ