Premier Kanady przykleja sobie sztuczne brwi

Kanada Top News czer 12, 2018 at 6:00 am
Odklejona brew Justina Trudeau

Odklejona brew Justina Trudeau

Podczas konferencji prasowej prezydenta Francji Emmanuela Macron’a i premiera Kanady Justina Trudeau, doszło do nietypowej sytuacji. Premierowi Kanady odkleiła się… sztuczna brew.

Jak pamiętamy Justin Trudeau dał się już poznać z dziwnych, często narcystycznych zachowań. Podczas debaty Światowego Forum Ekonomicznego w Davos pojawił się w fioletowych skarpetkach w żółte kaczki, co wzbudziło konsternację, a nawet zakłopotanie uczestników. Mało – on się wszędzie tymi skarpetkami chwalił!

Słynna stała się jego żenująca wizyta w Indiach, gdzie stał się obiektem kpin i szyderstw, z powodu strojów indyjskich, które przywdziewał, jakich nie zakładają na siebie nawet gwiazdy indyjskiego przemysłu filmowego w Bollywood.

Trudeau ostentacyjnie pokazuje się w towarzystwie przedstawicieli mniejszości seksualnych, wyrażając poparcie dla ich postulatów, a także głośno popiera imigracje muzułmanów do Kanady i Europy czym zyskał sobie opinię najbardziej postępowego premiera na świecie.

aabrwi3Jego miłość własna, chęć schlebiania liberalnym mediom zwykle budzą uśmiech na twarzy, czasem zażenowanie. Jednak to, co przytrafiło się premierowi Trudeau na konferencji prasowej, z udziałem  Emmanuela Macron’a, przekracza granice wyobraźni przeciętnego Kanadyjczyka. Premierowi Kanady odpadła sztuczna brew.

“Musiał się widocznie mocno spocić, po tweetach Donalda Trumpa, demaskujących jego dwulicowość albo klej jakiego użył był kiepski ” – napisał jeden z Internautów.

Internet po ostatniej “wtopie” premiera nie zostawia na Justinie Trudeau suchej nitki. Internauci makabrycznie żartują, że jeszcze okaże się, że premierowi Kanady odpadnie sztuczna ręka, albo wypadnie oko. Bo co do tego, że przegrzał mu się mózg – nikt nie ma wątpliwości.

Odklejającą się brew premiera można zobaczyć na zamiesczonym na YouTube filmie: