Zamordował dziewczynę, z którą dzielił mieszkanie

Lokalnie Top News czer 18, 2018 at 6:00 am
To w tym budynku przy Richmond Street znaleziono martwą kobietę.

To w tym budynku przy Richmond Street znaleziono martwą kobietę.

Kolejna torontońska zagadka kryminalna wydaje się być rozwiązana.

Torontońscy policjanci twierdzą, że mężczyzna oskarżony o śmierć młodej kobiety, którą znaleziono martwą w jej mieszkaniu w West Queen West w tym tygodniu przeprowadził się do niej zaledwie trzy tygodnie wcześniej.

 Victoria Selby-Readman

Victoria Selby-Readman

28-letnia Victoria Selby-Readman została znaleziona martwa, z widocznymi oznakami urazów w mieszkaniu na piątym piętrze w budynku przy Richmond Street w pobliżu Niagara Street.

W podanej w niedzielę do wiadomości mediów informacji, policja stwierdziła, że ​​aresztowała 41-letniego mężczyznę w związku z jej śmiercią.

Det. Paul Worden powiedział, że wiadomości tekstowe znalezione w telefonie zmarłej i rozmowy Selby-Readman z przyjaciółmi, doprowadziły go do przekonania, że podejrzanego poznała za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie niedawno opublikowała ogłoszenia na Instagramie i Facebooku, szukając współlokatora.

Worden powiedział, że nie wierzy, że oboje mieli romantyczny związek.

- Była to relacja między współlokatorami, ale ze względu na krótki czas, jaki trwał ten związek jak też poziom przemocy, który nastąpił w ciągu kilku tygodni, który doprowadził do śmierci jest niezwykły – powiedział det. Worden.

Richard Isaac

Richard Isaac

Worden dodał, że podejrzany był znany z policji z rejonu Durham z powodu wielu rzekomych incydentów. Śledczy są przekonani, że podejrzany kontaktował się również z innymi kobietami w mediach społecznościowych. Są one teraz zachęcane by skontaktowały się z policją.

41-letni Richard Isaac, 41, z Brampton, pojawił się w sądzie w Starym Ratuszu w niedzielę, gdzie został postanowiony w stan oskarżenia o morderstwo drugiego stopnia.