Morderca na czterech kółkach

Lokalnie Top News czer 30, 2018 at 10:00 am

aacar3

Szaleńcza jazda złodzieja samochodów spowodowała kilka wypadków i śmierć dwóch osób.

Pierwsza kolizja miała miejsce w piątek rano w Brampton, w pobliżu McLaughlin Road i Steeles Avenue około godziny 1:00. W wypadku zginął na miejscu 60-letni letni Eddie Chavez Alquinto z Brampton. Jego żona, która była pasażerem w pojeździe, została przewieziona do szpitala w ciężkim stanie.

Po tej kolizji jeden z uczestniczących w niej kierowców porwał czarny samochód i odjechał. Wciąż nie jest pewne, czy był to pojazd uczestniczący w wypadku

aacar2Po 20 minutach jadący z dużą prędkością pojazd uderzył w pieszego w pobliżu Kipling and Steeles Avenue w Toronto. Pieszy, 20-letni mężczyzna, został pośpiesznie przewieziony do szpitala w stanie krytycznym, w którym później zmarł. Czarny samochód nie zatrzymał się i kontynuował jazdę w kierunku wschodnim.

Niedługo potem pojazd zderzył się z wieloma samochodami w pobliżu Weston Road i Steeles Avenue. Po tej kolejnej kolizji mężczyzna prowadzący pojazd wyskoczył z samochodu i próbował ukraść autobus TTC. Został jednak aresztowany na miejscu zdarzenia.

Policja z regionu Peel twierdzi, że torontońscy policjanci przetransportowali podejrzanego do szpitalnego ośrodka urazowego z bliżej nieokreślonymi obrażeniami.

Jest nim 30-letni Martin Hines z Orangeville.

Został oskarżony o popełnienie wielu przestępstw, w tym o niebezpieczną jazdę, która spowodowała śmierć dwóch osób, kradzież przedmiotów o wartości ponad 5000 dolarów.

Jest obecnie przetrzymywany w areszcie w oczekiwaniu na wstępne przesłuchanie w sądzie.

Policyjne śledztwo jest w toku.