Kanadyjska premiera najnowszego filmu Rafała Sokołowskiego

Polacy w Kanadzie Top News lip 4, 2018 at 4:00 pm

zz chaserW piątek 6 lipca w Carlton Cinema w Toronto odbędzie się premiera filmu “22 Chaser”, wysoko oktanowej historii zdesperowanego kierowcy lawety, który decyduje się ścigać kierowców powodujących wypadki samochodowe i ryzykuje wszystkim dla swojej rodziny. Jest to reżyserski debiut fabularny Rafała Sokołowskiego (Trzy Matki, Dzień Siódmy, Lightchasers) według scenariusza Jeremy Boxena (Imposters, Orphan Black, Killjoys). Reżyser jest absolwentem National Theatre School of Canada i Uniwersytetu York, a także studentem reżyserii Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie,

W rolach głównych grają Brian J. Smith (Sense 8, Red Faction: Origins, SGU Stargate Universe), Raoul Trujillo (Sicario,Cowboys and Aliens), Tiio Horn (What Would Sal Do?,Hemlock Grove,Defiance), Aaron Ashmore (KilljoysRegression), and John Kapelos (The Breakfast Club). 

Film powstał przy udziale Canadian Film Centre, The Movie Network, Telefilm Canada i The Ontario Media Development Corporation. Był pokazywany wiosną w ramach The National Canadian Film Day, gdzie został przejęty do dystrybucji przez levelFILM w Kanadzie, XYZ Films w Stanach i Red Sea Media na rynki międzynarodowe.

Po projekcji nastąpi spotkanie i rozmowa z twórcami, a po premierze film będzie można oglądać w Carlton Cinema, zaś od 17 lipca “22 Chaser” będzie dostępny na VOD (Video On Demand).

Pierwszy seans w piątek o godz. 13:40. Bilety i informacje o premierze i innych pokazach na stronie Carlton Cinema.

zz 22 chaser