Troje youtuberów zmarło po upadku z wodospadu

Kanada Top News lip 7, 2018 at 4:00 pm

Screen Shot 2018-07-07 at 12.39.56Ryker Gamble, gwiazda mediów społecznościowych i podróżnik znany z wypraw w odległe zakątki świata, nie żyje. Zginął wraz z dwoma towarzyszącymi mu osobami po upadku z wodospadu Shannon Falls w Kolumbii Brytyjskiej.

Pochodzący z okolic Vancouver Ryker Gamble, Alexey Lyakh i Megan Scraper w ramach projektu High On Life publikowali filmy z odbywanych podróży. Ich relacje śledzili fani z całego świata – 1,1 miliona obserwujących na Instagramie i ponad 500 tys. subskrybentów w serwisie YouTube.

Do wypadku, w którym zginęła cała trójka, doszło w rejonie wodospadu Shannon Falls. Gdy Megan Scraper poślizgnęła się i spadła ze skały, obaj mężczyźni rzucili się jej na ratunek z wysokości 30 metrów.

Niestety wciągnął ich silny prąd wody. Ciała całej trójki ratownicy znaleźli po kilkunastu godzinach.

Screen Shot 2018-07-07 at 12.41.09

Podczas swoich wypraw 30-letni Ryker Gamble nie unikał widowiskowych wyczynów, często narażając się na niebezpieczeństwo. Uprawiał m.in. parkour i cliff jumping, nie zważając na ryzyko.

W jednym z ostatnich wpisów na Instagramie Gamble napisał: „Życie nie polega na odpowiedzialności, trudnych decyzjach i ciężkiej pracy, chodzi o uczucie szczęścia i życie chwilą”.