Justin Bieber weźmie ślub w Kanadzie?

Kanada Series Top News lip 10, 2018 at 12:30 pm

Screen Shot 2018-07-10 at 12.19.48Ślub zaręczonej pary, kanadyjskiego idola Justina Biebera i modelki Hailey Baldwin może odbyć się w Kanadzie. Burmistrz rodzinnego miasta Justina – Stratford – ma interesującą ofertę dla świeżo upieczonych narzeczonych.

Justin Bieber i 21-letnia Hailey Baldwin dopiero oficjalnie ogłosili swoje zaręczyny, a już zdążyli otrzymać pierwsze propozycje odnośnie swojego ślubu.

Burmistrz Stratford w Ontario zdradził, że bardzo chciałby, aby sławna para pobrała się w miejscowości, w której wychował się Justin Bieber.

Dan Mathieson chce nie tylko odnieść się do uczuć patriotycznych młodego artysty, ale także przekonać go i jego piękną narzeczoną za pomocą… darmowych biletów na mecze ulubionej drużyny hokejowej Biebera.

Burmistrz Mathieson wyznał, że jeśli pobiorą się zimą, to gwarantuje Justinowi i Hailey najlepsze miejsca na spotkania Stratford Warriors.

v

Z narzeczoną i jej ojcem

Warto wspomnieć, że Justin Bieber w wieku 18 lat wykonał sobie nawet tatuaż z logo tej drużyny, aby upamiętnić swojego zmarłego dziadka, który w dzieciństwie zabierał go co piątek na mecze Warriorsów.

Gdyby jednak ślub Justina i Hailey odbył się w okresie letnim, burmistrz ma dla nich w takim wypadku bilety na odbywający się tam co roku wakacyjny festiwal. Dla zarabiającego miliony dolarów rocznie wokalisty jest to jednak mało kusząca propozycja.

Biorąc pod uwagę panującą w show-biznesie modę na trzymane w sekrecie ceremonie, być może dowiemy się o ślubie już po fakcie.

Shawn Mendes, jeden z amerykańskich idoli nastolatek, spadł ze sceny, gdy dowiedział się, że jego była dziewczyna, Hailey Baldwin, zaręczyła się z Justinem Bieberem.  Piosenkarz upadł podczas koncertu w Quebecu ale zachował zimną krew i w spokoju kontynuował występ. Złośliwi twierdzą, że wokalista w ten nietypowy i niekontrolowany sposób zareagował na wieści o zaręczynach Baldwin. Gdy ona związała się z Justinem, ze swojego Instagrama skasowała wszystkie zdjęcia z Mendesem.

Screen Shot 2018-07-10 at 12.18.38