Ulice w Toronto stają się coraz bardziej niebezpieczne

Lokalnie Top News lip 10, 2018 at 6:00 am

aaannex2

To już staje się naprawdę groźne. Kolejna krwawa strzelanina w Toronto, kolejna ofiara.

Tym razem do awantury z użyciem broni palnej doszło w poniedziałek wieczorem w dzielnicy Annex, w pobliżu Madison i Bernard Avenues.

aaannexNa miejsce przybyli funkcjonariusze policji i ratownicy torontońskiego pogotowia ratunkowego. Jedna ofiara w stanie ciężkim została przewieziona do szpitala.

Świadek strzelaniny powiedział dziennikarzom CP24, że niedawno przeprowadził się w te okolice nie spodziewając się, że dojdzie tu do „tak nieprzyjemnego” incydentu.

- Widziałem człowieka leżącego na ziemi. Wydawał się być w bardzo złym stanie, były oczywiste oznaki urazu, mocno krwawił – opowiadał świadek – Był przerażony i powiedział, że nie może oddychać. To była naprawdę straszna scena.

W tym samym rejonie, w tym samym czasie pieszy został potrącony przez samochód. Odniósł poważne obrażenia, ale nie zagrażają one jego życiu. Zdaniem policji te dwa incydenty – to znaczy strzelanina i potrącenie pieszego „prawdopodobnie mają ze sobą związek”.

Podejrzany został aresztowany około godziny 10:30 wieczorem. Funkcjonariusze znaleźli porzucony pojazd i broń palną w okolicy.

Na razie nie postawiono żadnych zarzutów.

Okoliczne ulice zostały zablokowane na czas prowadzenia dochodzenia.