Bardzo spokojne i bezpieczne miejsce

Lokalnie Top News lip 15, 2018 at 6:00 am

aaoakville2

Mężczyzna nie żyje po strzelaninie w Oakville.

Dramat rozegrał się w nocy z piątku na sobotę na Rebecca Street między Dorval Dr. i Maurice Dr.

Funkcjonariusze policji, którzy przybyli na miejsce zdarzenia znaleźli ofiarę na ulicy. Mężczyzna zginął na miejscu. Sanitariusze pogotowia ratunkowego nie mieli szans na jego uratowanie.

Obecnie śledczy poszukują dwóch podejrzanych, ale w tej chwili nie podano żadnych opisów sprawców.

- Policjanci bardzo aktywnie badają sprawę, zbierają ślady, rozmawiają ze świadkami – powiedział inspektor Derek Davis – Dochodzenie jest na bardzo wczesnym etapie.

Zabójstwo miało miejsce w pobliżu bloku mieszkalnego, który jest otoczony jednorodzinnymi domami i kompleksem niskich budynków mieszkalnych.

Kobieta, która mieszka w sąsiedztwie od 30 lat powiedziała, że jeździ obok rezydencji, w pobliżu której znajdowała się ofiara każdego dnia i nigdy nie widziała niczego niezwykłego.

Pojawienie się taśmy policyjnej wczesnym rankiem w tym miejscu było dla niej kompletnym szokiem.

- Nigdy wcześniej nie słyszeliśmy ani nie widzieliśmy czegoś podobnego – mówi Rosa Dequadros – To zawsze było bardzo bezpieczne miejsce.

Inspektor Davis zaapelował do każdego, kto był świadkiem strzelaniny by skontaktował się ze śledczymi. Ekipy policyjne pozostaną na miejscu zdarzenia przez całą sobotę i niedzielę.

- Możemy oczekiwać, że oficerowie będą tu na miejscu przynajmniej przez dzień lub dwa, jeśli nie dłużej – powiedział.

Ulica Rebecca jest obecnie zamknięta dla ruchu kołowego na odcinku pomiędzy Dorval Dr. a Maurice Dr. w związku z prowadzonym śledztwem.