Brutalny atak na pracownicę Tima Hortonsa

Lokalnie Top News lip 19, 2018 at 6:00 am

aahortons2

Rozsierdzona 21-letnia kobieta wdarła się do kawiarni Tima Hortonsa w Brampton przez okno „drive-thru” i zaatakowała ciężarną pracownicę.

W szeroko rozpowszechnionym poprzez Facebook filmie wideo, na którym zarejestrowano atak, widać kobietę targającą pracownicę za włosy, podczas gdy inny pracownik próbuje odciągnąć atakującą. Przed atakiem następuje kłótnia między kobietą a pracownicą kawiarni. W końcu pracownica Tima Hortonsa zostaje uwolniona i płacząca znika z filmowego kadru.

Const. Danny Marttini z policji regionu Peel powiedział, że w niedzielę oficerowie otrzymali informację o incydencie w Timie Hortonsie w pobliżu Castlemore Road i McVean Drive około 3 rano.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie o tym, że kobieta obsługiwana przez okno kawiarni wdarła się do środka i zaatakowała kobietę po drugiej stronie, która wykonywała swoją pracę – powiedział Marttini.

Atakująca uciekła z kawiarni, a pracownica trafiła do szpitala, gdzie przeprowadzono rutynowe badania.

Kawiarnia Tima Hortonsa jest o tej porze zamknięta, obsługiwani są jedynie kierowcy kupujący posiłki poprzez okienko „drive-thru”.

Michael Mendonca, który jest menedżerem restauracji typu fast food w Toronto mówi, że tego typu napady wcale nie są takie rzadkie.

- Ja osobiście zostałem zaatakowany. Nie tak jak ta kobieta, to jest zdarzenie ekstremalne, ale zdarzyło mi się, że ktoś wytrącił mi podawany napój z ręki. Takie sytuacje zdarzają się często. Gdzie popełniliśmy błąd jako ludzie? Dlaczego bez powodu wpadamy w taką wściekłość? – zastanawia się – Jak usprawiedliwiamy robienie czegoś takiego i uważamy, że to jest w porządku?

Policja rozpoznała atakującą. ​​Leliqua Clarke została aresztowana w środę i oskarżona o atak i włamanie z zamiarem uszkodzenia ciała. Oczekuje się, że pojawi się w sądzie w czwartek.