W wieku 22 lat ważyła 135 kg. Dzisiaj wygląda jak modelka

Kanada Series Top News lip 19, 2018 at 4:00 pm

zz laura1Absolwentka University of British Columbia, Laura Micetich, przeszła niesamowitą metamorfozę. Z kobiety obfitych kształtów ważącej 135 kilogramów stała się miłośniczką sportu i posiadaczką idealnej figury.

Laura jest najlepszym dowodem na to, że nigdy nie jest za późno, aby zadbać o swoje zdrowie, ciało i wymarzoną sylwetkę.

Tusza nie była dla Laury problemem tylko estetycznym. 22-latka zaczęła mieć poważne kłopoty ze zdrowiem. Pojawiły się nadciśnienie, nadczynność tarczycy i cukrzyca.

zz laura3

zz laura2- Lekarze ostrzegali mnie, że będę miała poważne problemy z chodzeniem i koniecznych będzie kilka operacji, abym mogła normalnie żyć – powiedziała.

Zaczęła więc poważnie myśleć o operacji zmniejszenia żołądka. Jednak ostatecznie 22-latka poszła na siłownię. I był to pierwszy i jakże skuteczny krok do tego, aby zmienić swoje życie.

Dziewczyna pokochała aktywność fizyczną. Zwłaszcza, kiedy dostrzegła, że ćwiczenia na siłowni przynoszą efekty. Ponadto zaczęła zdrowo się odżywiać. Opłaciło się.

Dzisiaj Laura ma figurę modelki! Założyła nawet konto na Instagramie, na którym pokazuje swoją walkę o własne zdrowie.

Obecnie obserwuje ją blisko 350 tysięcy użytkowników. I wcale się temu nie dziwimy!

Więcej - TUTAJ.

zz laura6