Podniecała go 15-letnia szwagierka, czy nastolatce wszystko się przyśniło?

Lokalnie Top News sier 1, 2018 at 10:00 am

aanapasc3

Policjant z Toronto został zawieszony w czynnościach bez wynagrodzenia po tym, jak sąd skazał go za seksualną napaść na młodszą siostrę swojej żony.

Nazwisko funkcjonariusza i nazwisko skarżącej są chronione zakazem publikacji.

Skarżąca miała 15 lat w styczniu, kiedy zeznała przed sądem, że oficer, który był żonaty z jej starszą siostrą, zaatakował ją seksualnie w marcu i lipcu 2016 r.

Według dokumentów sądowych funkcjonariusz został skazany za dwa przypadki napaści na tle seksualnym i dwa rodzaje ingerencji seksualnych.

Rzecznik prasowy Prokuratury Generalnej powiedział, że liczba napaści seksualnych została utrzymana zgodnie z zasadą prawną, która uniemożliwia wielokrotne wyroki skazujące “jeżeli oba zarzuty wynikają z zasadniczo tych samych faktów”.

Oficer odwołuje się od wyroku sądu.

Skarżąca powiedziała, że ​​odwiedziła dom siostry, która mieszka wraz z mężem-policjantem i ich córką w marcu 2016 r.

„Było to prawdopodobnie około 3:00 lub 4:00 rano”, kiedy funkcjonariusz wrócił do domu – wynika z zeznań skarżącej. Martwiła się, że mąż siostry będzie zły, że nadal nie śpi. Udawała więc, że śpi na kanapie w salonie.

15-latka zeznała, że ​​usłyszała, jak policjant zbliżył się do niej gdy miała zamknięte oczy. Słyszała, jak zdejmuje ubranie i odgłosy masturbującego się mężczyzny. Kiedy skarżąca udała, że się obudziła, funkcjonariusz powiedział jej, że sprzątał pokój i poszedł do kuchni.

Mężczyzna wrócił wkrótce po tym, zeznała skarżąca. Twierdziła, że ​​przez zamknięte oczy widziała błyski światła i podejrzewała, że policjant może ją fotografować. Czuła też, jak oficer dotyka jej głowy i dłoni swoim penisem. Usłyszała, jak mężczyzna wycierał kanapę, z czego wyciągnęła wniosek, że może ją czyścić po wytrysku.

Sytuacja powtórzyła się w lipcu 2016 r.

“Byłam w panice i wiedziałem, że to się powtórzy” – zeznała.

Skarżąca powiedziała, że ​​słyszy, jak policjant masturbuje się, po czym dotknął ją swoim penisem i wytrysnął na jej ręce.

Sąd stwierdził, że nastolatka i funkcjonariusz rozmawiali przez Internet po atakach. W wiadomościach odczytanych przez skarżącą policjant wyraził skruchę, ale nie wyjaśnił, dlaczego przeprasza.

- Nie wiedziałem nawet, co się stało – powiedział policjant – To mnie zniszczyło … Nigdy nie zrobiłbym czegoś takiego.

Sędzia Nancy Dawson uznała, że ​​przeprosiny policjanta były potwierdzeniem jego złego postępowania. Stwierdziła, że funkcjonariusz “minimalizuje” swoje zachowanie.

- Nie można zaprzeczyć, że zrobił coś złego, ale raczej akceptację dla zarzutów i przekonanie, że przeprosiny są potrzebne – powiedziała Dawson uzasadniając wyrok.

Adwokat policjanta, Harry Black, zapytał skarżącą, dlaczego poprosiła o pobyt w domu swojej siostry w lipcu, jeśli oficer wcześniej onanizował się blisko niej.

- Kiedy to się stało, po prostu starałam się wierzyć, że on by tego nie zrobił i może to był zły sen – powiedziała nastolatka.

Skarżąca zeznała, że zdarzało jej się śnić o napaściach na tle seksualnym.

- Próbowałem to przyjąć jako jeden z takich snów – stwierdziła odnosząc się do marcowego zdarzenia.

W swojej decyzji sędzia Dawson odrzuciła wersję, że wydarzenia jakie miały miejsce są snami. Dawson stwierdziła pewne niekonsekwencje w materiałach dowodowych, ale opisała skarżącą jako osobę wiarygodną.

W odwołaniu do sądu wyższej instancji adwokat Andrew Furgiuele twierdzi, że “sędzia popełniła błąd w traktowaniu zeznań skarżącej dotyczących snów, dokonując ustaleń, które nie miały podstaw w dowodach”.

Funkcjonariusza czeka również pozasądowe postępowania przed policyjnym trybunałem dyscyplinarnym w Toronto.