Ciężarna dostała kawę ze środkiem czyszczącym

Kanada Top News sier 8, 2018 at 4:00 pm

zz ciezarna2Doszło do tego w restauracji sieci McDonald’s w Albercie. Kobieta była w ósmym miesiącu ciąży…

Choć ciężko w to uwierzyć ta historia wydarzyła się naprawdę, a mogła skończyć się tragicznie.

Ciężarna kobieta, Sarah Douglas, zatrzymała się w jednej z restauracji w Lethbridge aby zamówić kawę latte na wynos. Kiedy odebrała zamówienie wsiadła do samochodu i ruszyła w dalszą podróż. Chwilę później wzięła łyk gorącego napoju i… o mały włos nie zwymiotowała! Była przekonana, że nie miało to nic wspólnego z kawą z mlekiem, o którą prosiła. Co więc było w podanym jej kubku? Roztwór ze środkiem do czyszczenia ekspresu!

Sarah wróciła do McDonald’s i zażądała rozmowy z kierownikiem. Ten w ramach rekompensaty zaproponował jej… następną kawę.

- Pokazałam mu kawę, a on zapytał, czy chcę nową. Powiedziałam: absolutnie nie, to nie do przyjęcia – opowiada lokalnym mediom ciężarna.

Sarah Douglas

Sarah Douglas

Franczyzobiorcy nie pozostało nic innego, jak przeprosić swoją klientkę i zapewnić, że zrobią wszystko, aby taka sytuacja nigdy więcej nie miała miejsca.

Jak wyjaśnił właściciel franczyzy, Dan Brown, najprawdopodobniej do ekspresu podłączony był przewód dostarczający zamiast mleka ciecz czyszczącą w chwili gdy sporządzano kawę dla ciężarnej kobiety.

Strach pomyśleć, co by się mogło stać, gdyby kobieta łapczywie zaczęła pić przygotowany dla niej „napój”. Biorąc pod uwagę, że była w ciąży, mogło to się skończyć dla niej i dla dziecka.

Dużo więcej – TUTAJ.