Z całego serca proszę, żeby Kamil żył

Komunikaty Polacy w Kanadzie sier 11, 2018 at 9:24 am
Kamil

Kamil

32-letni Kamil, absolwent Politechniki Warszawskiej i V Liceum Ogólnokształcącego im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie, licealny kolega mojej córki, potrzebuje pomocy. Od 12 lat zmaga się z kolejnymi nowotworami, które rozwijają się na podłożu rzadkiej mutacji genetycznej.

Kamil to wspaniały młody człowiek o wielkim sercu, pasji i marzeniach. Ma wsparcie rodziny, narzeczonej Justyny i oddanych przyjaciół. Teraz potrzebna jest nasza pomoc.

Leczenie glejaka, raka mózgu, który rozwinął się około dwa lata temu, przynosi efekty. Jest to jednak taki rodzaj terapii, który nie jest finansowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia, a w całości pokrywany ze środków prywatnych. Jednorazowa dawka leku to aż 20 000 zł, całkowity miesięczny koszt leczenia sięga 45 000 zł. Niestety, brak już środków na kolejny wlew, jaki Kamil powinien otrzymywać co trzy tygodnie. Tymczasem immunoterapia zatrzymała postęp choroby i według opinii lekarzy kontynuacja leczenia przez około dwa lata może uratować mu życie.

Zwracam się zatem w imieniu mojej córki Ingi i wszystkich koleżanek i kolegów Kamila o pomoc finansową umożliwiającą jego dalsze leczenie.

Wpłat można dokonywać na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Bank Zachodni WBK

Title: “1366 Help for Kamil Ziolkowski”

Poruszający list narzeczonej Kamila, Justyny, zatytułowany “Z całego serca proszę, żeby Kamil żył”, zamieszczony jest na stronie fundacji: TUTAJ.

Ze strony fundacji można również dokonać wpłaty używając systemu DOTPAY.

Z całego serca dziękuję za pomoc, chętnie odpowiem na wszelkie pytania,

Anna Bożena Wolańczyk,

tel: 647-712-4848; e-mail: [email protected]