Gwałtowna kłótnia zakończona śmiercią

Lokalnie Top News sier 12, 2018 at 6:00 am

aahabas

66-letni mężczyzna śmiertelnie ugodził nożem 24-latka.

Dramat rozegrał się w Mississaudze w pobliżu Hillcrest Avenue i Hurontario Street około godziny 18:00. Pomiędzy mężczyznami doszło do gwałtownej kłótni. W pewnym momencie jeden z nich wyciągnął nóż i ugodził nim swojego interlokutora. Wezwani na miejsce ratownicy medyczni odwieźli ofiarę do szpitala, gdzie stwierdzono zgon mężczyzny.

Na wniosek rodziny jego tożsamość nie została ujawniona.

Policja w piątek wieczorem aresztowała jedną osobę.

Const. Danny Marttini

Const. Danny Marttini

- Istnieje kilku potencjalnych podejrzanych, którzy są w kręgu naszego zainteresowania – powiedziała const. Danny Marttini z policji regionu Peel – Jesteśmy przekonani, że wiemy kim mogą być te osoby, ponieważ zostały one zbadane wczoraj wieczorem. Ponieważ jednak jesteśmy w trakcie pełnego dochodzenia, prosimy każdego, kto ma jakiekolwiek informacje dotyczące tego incydentu o kontakt.

Marttini powiedziała, że śledczy zbierali dowody na obszarze, na którym doszło do zabójstwa w tym przejrzeli zapisy wideo z kamery monitoringu.

- Nie chcemy kończyć śledztwa, dopóki nie dowiemy się wszystkiego, co się wydarzyło – dodała policjantka.

Tak było w piątek. W sobotę zaś w popołudniowych wiadomościach dla mediów policja ogłosiła, że ​​postawiono już zarzut morderstwa jednej osobie w związku ze śmiercią młodego człowieka.

O zabójstwo drugiego stopnia został oskarżony Władysław Habas, bez stałego miejsca zamieszkania.

Oskarżony stanął w sobotę przed sądem na pierwszym przesłuchaniu. Został zatrzymany w areszcie aż do następnego przesłuchania przed sądem, które jest planowane w poniedziałek rano.

W sobotę policja poinformowała, że śledczy są przekonani, że nie ma żadnych innych podejrzanych.

Sekcja zwłok zostanie wykonana w ciągu najbliższych kilku dni w celu ustalenia dokładnej przyczyny śmierci ofiary.