Justin Bieber zdradził kiedy ślub i kupił dom w Kanadzie

Kanada Series Top News sier 28, 2018 at 4:00 pm

zz bieber2Fani młodzieżowego idola i jego narzeczonej, modelki Hailey Baldwin nie mogą doczekać się ślubu tej pary. W końcu o przewidywanym terminie ceremonii powiedział sam idol nastolatek….

Modelka Hailey Baldwin ma na Justina Biebera zbawienny wpływ. Kiedyś był on często poddenerwowany i z agresją reagował na dziennikarzy w pobliżu. Obecnie wyciszył się i epatuje dobrym humorem. Chętnie wdaje się w krótkie pogawędki z paparazzimi. Tym razem poruszył tę najważniejszą – o ślubie.

Podczas ostatniego spaceru z Hailey, jeden z paparazzich serwisu X17 spytał Justina, jak wyglądają jego ślubne plany.

Bieber powiedział, że nie stanie się to zbyt szybko – najprawdopodobniej w przyszłym roku. Mina Hailey Baldwin mówiła sama za siebie. Zakochana modelka marzy o szybszym terminie ceremonii, jednak – jak potwierdzają informatorzy Hollywood Life -wie, że nie może naciskać w tej kwestii.

Kanadyjska rezydencja Justina Biebera pod Cambridge

Kanadyjska rezydencja Justina Biebera pod Cambridge

Nie wiadomo gdzie mieszkać będą nowożeńcy ale Bieber stał się właśnie posiadaczem domu w Punslich w Ontario (pod Cambridge), który kupił zaledwie za 5 milionów dolarów.

Posiadłość liczy 836 metrów kwadratowych, ma sześć łazienek, trzy kominki, pokój gier, pokój kinowy i garaż dla trzech samochodów. Na 101-akrowej posesji znajduje się też prywatny… tor do wyścigów konnych.

Poza tym Justin może spędzać czas na łodzi na swoim prywatnym jeziorze czy wybierać wino znajdujące się w dwóch piwnicach ze specjalnie kontrolowaną temperaturą. Oczywiście w domu znajduje się też własna siłownia – ale to w domach celebrytów absolutny standard.

Screen Shot 2018-08-28 at 14.19.35 Screen Shot 2018-08-28 at 14.20.29