Od kul zginęli dwaj mężczyźni, kobieta walczy o życie

Lokalnie Top News wrze 3, 2018 at 5:55 am
Dziury po kulach były również widoczne na tylnym oknie taksówki, która była na miejscu zdarzenia.

Dziury po kulach były również widoczne na tylnym oknie taksówki, która była na miejscu zdarzenia.

Dwaj mężczyźni nie żyją, a kobieta jest w stanie zagrożenia życia po dwóch osobnych strzelaninach jakie miały miejsce w Brampton w niedzielę w nocy.

Tragiczna noc rozpoczęła się krótko po północy, kiedy oficerowie zostali wezwani do rejonu Vodden Street E. i Garfield Crescent, w pobliżu Kennedy Road N., w związku z doniesieniami o strzelaninach.

Funkcjonariusze znaleźli mężczyznę i 28-letnią kobietę z ranami po kulach. Sanitariusze przetransportowali ich do ośrodka urazowego, gdzie mężczyzna zmarł. Ofiarą okazał się 27-letni mieszkaniec Brampton Clifford Correia. Ranna kobieta to mieszkanka Georgetown.

Dziury po kulach były również widoczne na tylnym oknie taksówki, która była na miejscu zdarzenia.

Const. Danny Marttini, rzecznik policji regionalnej w Peel, nie powiedział, czy ofiary znajdowały w taksówce, gdy zostały postrzelone. Kierowca taksówki nie został ranny.

Mężczyzna podejrzany o zabójstwo ubrany w ciemne ubranie, był widziany jak uciekał w ciemnym pick-upie Ford F-150.

Policja uważa, że ​​śmierć Correi ma związek z inną śmiertelną strzelaniną, która miała miejsce kilka godzin później w miejscu odległym o kilka kilometrów.

Krótko po szóstej trzydzieści nad ranem policja została wezwana na Townley Crescent w pobliżu Sunforest Drive w Brampton w związku z informacją o słyszanych odgłosach strzelaniny.

aakule2

Na miejscu został zastrzelony 33-letni Derrick McKeown, podobnie jak ranna kobieta również mieszkaniec Georgetown. Przybyli na miejsce sanitariusze stwierdzili jego zgon.

Detektywi z wydziału dopuszczają możliwość, że oba zabójstwa miały ze sobą związek.

Funkcjonariusze przeprowadzają wywiady ze świadkami i proszą, aby każdy, kto widział, usłyszał lub nagrał coś interesującego skontaktował się z policją.