Wyspa na sprzedaż za cenę domu w Mississaudze

Rynek Top News wrze 11, 2018 at 12:30 pm

Screen Shot 2018-09-11 at 10.54.10Wielu marzy o prywatnej wyspie, plaży i dużym domu blisko morza lub jeziora. Okazuje się, że za równowartość domu w Mississaudze, można spełnić to marzenie.

Za 745 tys. dolarów (amerykańskich) można kupić całą wyspę. Hunter’s Island, położoną we wschodniej Kanadzie, która znajduje się na jeziorze Maquapit w Nowym Brunszwiku.

To siedem akrów działki i dwa dodatkowe akry przed bramą. Nabywca będzie również właścicielem własnej przystani dla niewielkich łódek, małej plaży i dużego, pięknie wykończonego domu.

Dom o 325 metrach kwadratowych powierzchni mieszkalnej to 4 sypialnie, salon, dwie i pół łazienki oraz nowoczesna kuchnia. Na jego terenie znalazła się również jadalnia, pokój gier, otoczona szkłem weranda i gabinet. Wszystko wykończone jest sosnowym drewnem.

Na sprzedaż jest także przylegająca do wyspy działka o powierzchni 34 akrów.

40 minut samochodem zajmuje dojazd lotnisko na lotnisko Fredericton, które posiada bezpośrednie połączenia z Montrealem oraz Toronto. Trzeba jednak pamiętać, że w zimie mieszkać tam będzie bardzo trudno.

Więcej informacji - TUTAJ.

zz wyspa