Wyprawa po swetry, kurtki i zimowe bambosze

Lokalnie Series Top News paźd 23, 2018 at 10:00 am

aamieszkancy

Mieszkańcy apartamentowca przy Parliament Street, którzy musieli opuścić budynek z powodu pożaru dwa miesiące temu, będą mogli powrócić do swoich domów w tym tygodniu, aby zbrać swoje zimowe ubrania.

Około 1500 mieszkańców budynku przy 650 Parliament Street zostało zmuszonych do opuszczenia swoich domów po tym, jak zapaliła się skrzynka elektryczna w piwnicy budynku.

Właściciele obiektu poinformowali najemców, że mieszkańcy północnej wieży budynku będą mogli wrócić do swoich domów na Święto Dziękczynienia. Mieszkańcy południowej wieży otrzymywali szacunkowe sześciomiesięczne ramy czasowe dla swojego powrotu.

We wrześniu zarządcy nieruchomości powiedzieli, że data wprowadzenia wszystkich mieszkańców została przesunięta na „początek 2019 roku”.

Mieszkańcy mieli początkowo dostęp do swoich domów pod nadzorem przez krótki czas pod koniec sierpnia, aby zabrać najpotrzebniejsze rzeczy, ale wiele rodzin nie uwzględniło zimowej aury podczas pakowania swoich rzeczy.

Zarządcy nieruchomości powiadomili lokatorów, że będą mogli ponownie wejść do budynkupo zimowe ubrania od 22 października.

„Zima za pasem, rozumiemy, że pragniecie dostać się do swojego mieszkania, aby odzyskać zimowe ubrania i inne drobne przedmioty, których nadal potrzebujecie” – czytamy w komunikacie – Będziecie mogli wejść do budynku tyle razy, ile będziecie potrzebowali.”

Mieszkańcy muszą najpierw zweryfikować swoją tożsamość za pomocą dowodu tożsamości ze zdjęciem, zanim pozwolą mu ponownie wejść do budynku. Muszą również założyć odpowiedni sprzęt ochrony osobistej, w tym kasku, maski i odpowiedniego obuwia jako środka ostrożności.

Mieszkańcy będą mogli wracać do swoich mieszkań między godziną 9 a 17. codziennie do 28 października.