Rodzinna tragedia w Mississaudze

Lokalnie Series Top News list 3, 2018 at 6:00 am

aapara

Detektywi z wydziału zabójstw regionu Peel badają przyczyny śmierci mężczyzny i kobiety, mieszkańców Mississaugi.

Policjanci z regionu Peel otrzymali telefon od pracownika firmy Henderson Machinery (mieszczącej się w okolicach Mavis Road i Central Parkway West) z informacją o znalezieniu zwłok mężczyzny, który popełnił samobójstwo w samochodowym zakładzie blacharskim.

- Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze potwierdzili śmierć 50-letniego mężczyzny – mówi const. Danny Marttini.

Podczas przesłuchań świadków śledczy powzięli „inne informacje”, które doprowadziły ich do rezydencji w pobliżu Cedarglen Gate i Dundas Street West.

Pod tym adresem  policjanci znaleźli martwe ciało kobiety.

- Nasze śledztwo potwierdziło, że ofiary to mąż i żona – powiedział Marttini na konferencji prasowej w czwartkowe popołudnie.

Uważa się, że kobieta miała około 40 lat.

Marttini powiedział, że kobieta zmarła w środę wieczorem. Nie podano dalszych szczegółów dotyczących śmierci pary.

Sąsiedzi donoszą, że małżonkowie często się ze sobą kłócili.

- Półtora tygodnia temu usłyszałem kłótnię między mężczyzną i kobietą w tym domu – powiedział jeden z sąsiadów – Kłótnia była bardzo burzliwa i głośna na tyle, że zwróciłem na nią uwagę, podobnie jak kilku innych sąsiadów, którzy spacerowali z psami po drugiej stronie ulicy.

Kobieta, która mieszka w pobliżu twierdziła, że ​​słyszała ich kłótnię w środę w nocy.

- Robiło się coraz gorzej – powiedziała Melissa, która pozwoliła na publikację jedynie swojego imienia – Ciągle wychodzili na balkon i trzaskali drzwiami.

Detektywi z wydziału zabójstw przejęli śledztwo.

- Rozmawiają z ludźmi. Szukamy świadków, którzy mogą mieć informacje o tym, co doprowadziło tych dwoje do sytuacji, w której się znaleźli – powiedział const. Marttini.

W opublikowanym w piątek komunikacie policja zidentyfikowała mężczyznę jako 56-letniego Rossa Ingberga, a kobietę jako 47-letnią Lindę Santos.

Policja potwierdziła, że śmierć Santos była zabójstwem.

“Śledczy nie szukają obecnie żadnych innych podejrzanych i uważają, że jest to odosobniony incydent” - czytamy w policyjnym komunikacie prasowym.