Jednodniowy bunt młodej piosenkarki

Lokalnie Series Top News list 29, 2018 at 10:00 am
 Alessia Cara ze swoimi fanami.

Alessia Cara ze swoimi fanami.

Popularna piosenkarka, mieszkanka Brampton, Alessia Cara najpierw zapowiedziała bojkot mediów społecznościowych w Internecie, po czym szybko do nich wróciła.

22-letnia piosenkarka napisała w środę wieczorem na Twitterze nazywając swoją krótką nieobecność na platformie „najkrótszą przerwą w życiu”.

Rzeczywiście – bojkot Internetu w wykonaniu artystki nie trwał długo. Nieco ponad dzień wcześniej popowa piosenkarka, która wygrała nagrodę Grammy, ogłosiła, że robi sobie przerwę od Twittera i Instagrama, twierdząc, że potrzebuje „trochę czasu” by odpocząć od złośliwych komentarzy wysyłanych do niej przez nieznajomych.

Jej decyzji towarzyszyły zrzuty ekranu z jej konta na Twitterze, które pokazywały, że użytkownicy złośliwie krytykują jej wygląd i rzucają w jej stronę wulgarne przekleństwa.

Ale bunt Cari był krótki. Przyznała, że trwał niewiele dłużej niż dobę dlatego, że jej nowy album “The Pains of Growing” ma ukazać się w piątek. Innymi słowy dała do zrozumienia, że „business is buisness” i nie może sobie pozwolić na fochy.

“Nie byłoby w porządku zostawiać was samych w czasie premiery albumu” – napisała do swoich fanów na Twitterze.

Przy okazji Cara wyraziła zdziwienie, że jej decyzja o tymczasowym opuszczeniu Twittera i Instagrama wywołała tak duży oddźwięk wśród Internautów.

„Podejmuję kroki, aby oswoić tę dziwną rzecz zwaną Internetem, mając nadzieję, że uda mi się zachować zdrowsze, bardziej pozytywne otoczenie zarówno dla mnie, jak i dla was. Mam nadzieję, że zrobicie to samo” – dodała.