Seria napaści seksualnych w okolicach York University

Lokalnie Top News grud 21, 2018 at 6:00 am

aagwalty

Policja ostrzega przed potencjalnym gwałcicielem, który grasuje w pobliżu York University.

Od października do grudnia odnotowano tam serię napaści seksualnych.

Pierwszy incydent miał miejsce 24 października wieczorem, w pobliżu Murray Ross Parkway i Sentinel Road. 20-letnia kobieta została złapana od tyłu i napadnięta seksualnie. Na szczęście napadniętej udało się wydostać z rąk napastnika i uciec.

Kolejna napaść zdarzyła się 31 października, w pobliżu Cook Rd. i Sentinel Rd. Metoda ataku była taka sama – 22-letnia kobieta została schwytana od tyłu i napadnięta. Jej również udało się uwolnić i uciec.

Ostatni atak miał miejsce w środę około godziny 9:30 wieczorem, w pobliżu Finch Avenue West i Fountainhead Park. 22-letnia kobieta została złapana od tyłu. Napastnik trzymał nóż na jej gardle i groził śmiercią, jeżeli się mu nie odda. Dziewczyna mimo tej groźby uwolniła się pobiegła po pomoc.

W każdym przypadku podejrzany jest opisany jako dwudziestolatek mający około 177 cm wzrostu. W dwóch przypadkach podejrzany jest opisywany jako łysy lub ogolony, w jednym ofiara opisała go, że ma krótkie, czarne włosy. Wszystkie ofiary mówiły, że napastnik ma „pełne” lub „grube” usta.

Policja zwraca się do wszystkich, którzy mogą pomóc w identyfikacji tego osobnika o kontakt pod numerem 416-808-7474 lub anonimowo pod numerem 416-222-TIPS (8477).